Stalowe drzwi wykonane na miarę

Szukasz niestandardowych drzwi stalowych? W takim razie jesteś we właściwym miejscu!

Niezależnie od tego, czy chodzi o drzwi obrotowe, drzwi wahadłowe czy drzwi przesuwne. Z przyjemnością pomożemy Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru. 

 

Piękne, ponadczasowe i funkcjonalneStalowe drzwi przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Jednocześnie stalowe drzwi lub ściany są idealne do rozdzielania pomieszczeń. Na przykład, aby uzyskać

więcej prywatności odpowiednie będą szyby mleczne bądź przyciemniane

Gdy masz wystarczająco dużo miejsca, podwójne drzwi wykonane ze stali są idealnym rozwiązaniem. Szeroka powierzchnia podwójnych drzwi zapewnia przestronność oraz dodatkowe światło w pomieszczeniu. Niektóre drzwi mogą być wyposażone w różne opcje, takie jak szklane panele boczne, szprosy pionowe bądź poziome.  

 

 

Drzwi wahadłowe


Stalowe drzwi wahadłowe nadają każdemu wnętrzu ekskluzywny wygląd.
Niezależnie od tego, czy masz klasyczne, czy nowoczesne wnętrze, drzwi obrotowe uzupełniają Twoje wnętrze. W Jankstall dbamy o każdy szczegół. Na przykład na naszych stalowych drzwiach nie widać spoin i gwarantujemy wysokiej jakości wykończenie.
Drzwi wahadłowe to specjalne drzwi, które można otworzyć po oby stronach.
Specjalny mechanizm obrotowy zapewnia, że drzwi mogą być otwierane o tyle samo stopni w obydwu kierunkach - zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz, bardzo praktyczne, gdy wchodzisz i wychodzisz z pomieszczenia. Sprawiamy, że wszystkie drzwi obrotowe są całkowicie dostosowane i masz całkowicie wolną rękę, aby twoje stalowe drzwi były tak wyjątkowe, jak to tylko możliwe.

 

Drzwi w cienkiej ościeżnicy

Jeśli zdecydujesz się na prostotę, elegancki i stylowy wygląd, wybierz, drzwi w ościeżnicy! Przy drzwiach w ościeżnicy,  zawiasy znajdują się po jednej stronie. Są to drzwi, które są używane jako standard w większości domów. 

 

Drzwi przesuwne

Stalowe drzwi przesuwne nadają się, gdy potrzebujesz zaoszczędzić miejsce. Ze względu na system przesuwny, drzwi będą zajmować tylko przestrzeń wzdłuż ściany, dzięki temu zaoszczędzisz miejsce. Istnieje kilka rodzajów systemów przesuwnych. Wybierz stylowe i eleganckie rozwiązanie w domu lub pomieszczeniu biznesowych. Jeśli chcesz wiedzieć, czy stalowe drzwi przesuwne pasują do Twojego domu, skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów.
 
 
 

Zobacz nasze projekty