Stalowe drzwi w ościeżnicy

Prostota elegancja i styl tak właśnie można opisać najbardziej standardowe drzwi do Waszych domach. Te drzwi można komponować jak sobie zamarzysz, jako osobne drzwi, jak również w połączeniu z panelami bocznymi jednocześnie tworząc ścianę w Twoim domu. 

Jak działają drzwi w ościeżnicy


Drzwi w ościeżnicy otwierają się z jednej strony. Dzieje się tak dlatego, że zawiasy są przymocowane do jednej strony. Drzwi posiadają zawsze od 2 do 3 zawiasów. Punkt zawiasu drzwi jest zawsze widoczny i znajduje się w ramie.

Wszystkie drzwi mają wysokiej jakości wykończenie, więc nie ma spoin, które można zobaczyć. W rezultacie stalowe drzwi są nie tylko mocne, ale także ucztą dla oczu. 
prev nextZawias 

W naszych drzwiach używamy zawiasów trzpieniowych wykonanych od początku do końca przez nas. Ten typ zawiasów znacząco ułatwia montaż jak i również demontaż skrzydła. Nawet najwyższe drzwi nie stanowią problemu w montażu skrzydła do ościeżnicy, ponieważ wystarczy ustawić tuleje zawiasów w linii prostej i zablokować trzpieniem. Dzięki tym zawiasom możemy uzyskać bardzo cienka ościeżnicę (5mm) i montować drzwi w osi nadproża.

 
 

Zobacz nasze projekty