Stalowe drzwi wahadłowe


Stalowe drzwi wahadłowe przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu! Piękno drzwi wahadłowych polega na tym, że wydają się obracać swobodnie w przestrzeni i można je łatwo otworzyć po obu stronach.

Każda bramka wahadłowa jest wyposażona w parę mocnych zawiasów obrotowych - wahadłowych z samozamykaczem. Są one starannie włączone do projektu, zapewniając elegancki wygląd.


 

 

Jak działają drzwi wahadłowe


Ze względu na brak ramy, stalowe drzwi wahadłowe mogą być otwierane po obu stronach. . Do instalacji potrzebne są jedynie dwie płytki o niewielkich rozmiarach (podłogowa i sufitowa), które po montażu stają się praktycznie niewidoczne.  

 

 

Elegancja sama w sobieWiększość drzwi z zawiasami potrzebuje ramki, jednak drzwi wahadłowe są wyjątkiem. Dzięki dwóm malutkim płytkom można stworzyć solidną konstrukcję, zastanawiasz się jak to możliwe, już wyjaśniamy. Dolny samozamykacz wahadłowy jest ukryty w podstawie drzwi i przymocowany do podłogowej płytki który wraz z górnym zawiasem zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru. Ze względu na prawidłowy rozkład masy, stalowe drzwi są lekkie pomimo ciężkich materiałów, które zostały użyte. Otwieranie i zamykanie drzwi jest zatem również bardzo łatwe.

 
 
 

Zobacz nasze projekty